Tunap 901 micrologic® PREMIUM-Sentetik Sıvı Gres 400ml (MP901)

Marka : Tunap
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺95,00  + KDV
İndirimli : ₺75,00  + KDV
KDV Dahil : ₺88,50
₺11,51 'den başlayan taksitlerle

TUNAP Human Technology® ile yeni bir aktif sentetik sıvı gres. NSF® kayıtlı maddelerin kullanımı ile maksimum sağlık koruması. 

TUNAP Human Technology®:

  • Tüm maddeler NSF tarafından incelenmiştir. (NSF Uluslararası, Halk Sağlığı ve Güvenliği Firması TM)
  • Herhangi bir alerjiye neden olabilecek parfüm ve renklendirici içermez.
  • Solvent içermez.
  • Sinir sistemine zarar veren n-hexane içermez.
  • Toksiloji ifade belirtileri yoktur.

Özellikler:

Kalsiyum-kompleks formülü sayesinde çok iyi korozyon ve aşınma koruması PTFE kullanımı sayesinde zor koşullar altında indirgenmiş sürtünme Çok iyi sızma ve nüfuz etme özelliği -40°C to +200°C sıcaklık dayanımı Reçineleşmez ve yapışmaz.

Kullanım Alanı:

Tüm hareketli parçaların uzun dönem yağlanması için (örn; kapı frenleri, koltuk rayları, mafsal, kızak, pim parçalar, emniyet kamalarında, kilitlerde, göbeklerde, hareketli kol tertibatlarında vs.)

Human Technology® sayesinde büyük ölçüde sağlığa tehdit edecek unsurlar indirgenmiştir. Bu nedenle araç içi kullanıma uygundur.

Kullanım:

Kutu içerisinde yer alan metal bilye sesi duyulana kadar çalkalayın. Gerekliyse uygulama öncesi ön temizlik yapın. Sıvı gresi yaklaşık 20 cm mesafeden eşit püskürtme yapın ve kısa sürede buharlaşmasına izin verin. Gerektiğinde işlemi tekrarlayın. Kısa mesafeden püskürtülmesi sızma etkisini yükseltir. Özel Notlar: Eğer ürün gıda işleminde kullanılacak ise: İhtiyaç duyulan teknik manada etkiyi sağlayabilmek için minimum miktarda kullanılmalıdır. Ürün bir anti pas olarak kullanılması durumunda servis bakım işleminden önce yıkama ya da silme yoluyla temizlenmelidir.